Künye

Halit Tüfek & Senem Akirman Tüfek

İletişim:
E-posta: we@duorifle.com

Sorumluluk

Sayfalarımızın içeriği özenle oluşturulmuş olup; içeriğin eksiksiz veya güncel olduğunu garanti edemeyiz.  Hizmet sağlayıcı olarak, iletilen veya saklanan üçüncü taraf bilgilerini izlemek veya yasa dışı faaliyete işaret eden durumları araştırmakla yükümlü değiliz. Genel yasalara göre bilgilerin kullanımını kaldırma veya engelleme yükümlülükleri etkilenmez. Bununla birlikte, bu konudaki sorumluluk, yalnızca belirli bir yasa ihlali bilgisinin bilindiği andan itibaren mümkün olmaktadır.

Bağlantılar için sorumluluk

Sayfalarımız, içeriği üzerinde hiçbir etkimiz olmayan harici üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bu harici içerik için herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz.  Bağlantı verilen sayfalar, bağlantı sırasında olası yasal ihlallere karşı kontrol edilmiş olup, yasa dışı içerik ve yasal ihlallerin farkına varıldığında bu tür bağlantılar kaldırılacaktır.

Telif Hakkı

Site operatörleri tarafından oluşturulan bu sayfalardaki içerik ve eserler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (“FSEK”) kapsamında korunmaktadır. Telif hakkı sınırları dışında çoğaltılması, düzenlenmesi, dağıtılması ve tüm istismar, ilgili yazarın veya yaratıcının yazılı onayını gerektirmektedir. Bu sitenin indirilmesi ve kopyalanması yalnızca ticari olmayan özel kullanım için uygundur. Bu sitedeki içerikler için üçüncü şahısların telif hakları gözetilmektedir. Özellikle üçüncü şahısların içerikleri bu şekilde işaretlenmiştir. Yine de bir telif hakkı ihlalinden haberdar olursanız, bizi buna göre bilgilendirmenizi rica etmekteyiz. Yasal ihlallerin farkına vardığımızda, bu tür içerikleri derhal kaldıracağız.